Nowy wymiar profesjonalnej pielęgnacji w domu
SkinTra to polska marka drogerii internetowej COSIBELLA, którą stworzył zespół ekspertów i kosmetologów. Powstała w odpowiedzi na potrzeby klientek i klientów sklepu. Podstawowym zadaniem dla twórców było  wyciągnięcie maksimum możliwości ze składników naturalnych przy zachowaniu rozsądnej ceny. I to się udało.

Czasem mniej znaczy lepiej
Linia SkinTra to nie dziesiątki różnych produktów, z których trudno wybrać coś dla siebie.  Obecnie składa się z ośmiu fantastycznych kosmetyków. Poniżej te, które cieszą się największa popularnością wśród klientek i klientów.

Całoroczny tonik i peeling kwasowy

„Destructor” działa przeciwzapalnie, minimalizując aktywność trądziku. Zalecany jest dla skóry o nierównym kolorycie, ziemistej, matowej, z zaskórnikami i wypryskami. Ten produkt może zaskoczyć. Zapewnia widoczne efekty kuracji gabinetowych w domowym zaciszu już po pierwszym użyciu.

Pre­bio­tycz­ny to­nik pie­lę­gna­cyj­ny

„Everything what your skin will love” to kosmetyk o lekkiej kremowej konsystencji wzbudza zaciekawienie, dzięki swojej wielofunkcyjności. Można używać go jako tonik, który przywraca skórze odpowiednie ph, jako krem zmiękczający, wygładzający i rozjaśniający przebarwienia lub jako serum wzbogacające działanie kremu pilęgnacyjnego.

Se­rum z wi­ta­mi­ną C i kwa­sem fe­ru­lo­wym

„Light your skin” zawiera 20% witaminę C w postaci kwasu askorbinowego, która przyczynia się do poprawy kolorytu skóry, redukuje ziemistość, zwalcza wolne rodniki, spowalniając proces starzenia, a także działa przeciwzapalnie.

Prebiotyczny krem odżywczy

„ Let your skin feed on” to genialny produkt, który w sposób fizjologiczny i aktywny dogłębnie nawilża oraz regeneruje skórę. Zawarte składniki uzupełniają niedobory, które powodują przewlekłą bądź tymczasową suchość, tym samym przywracając odpowiedni poziom nawilżenia i zapobiegając powtórnemu wysuszeniu.

Se­rum z re­ti­nalem

„Liquid happiness” jest dla Ciebie, jeśli chcesz powalczyć z utratą jędrności, zaskórnikami czy przebarwieniami? Wypróbuj to serum z najaktywniejszą pochodną kwasu retinowego dostępnego na rynku kosmetycznym, czyli retinalem, który wykazuje działanie ponad 11-krotnie silniejsze niż retinol.

To już rok!

Marka SkinTra właśnie świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji powstał fantastyczny i bardzo wartościowy merytorycznie e-book , z którego można dowiedzieć się więcej o składach i pielęgnacji z tą marką. Kosmetolodzy COSIBELLI, do których można się zgłosić w każdej chwili, pomogą dobrać idealną pielęgnację dla każdej skóry.

 W zgodzie z naturą

Marka SkinTra wie, że to z natury pochodzą najbardziej skuteczne składniki aktywne, które w laboratorium można jedynie odtworzyć. Dlatego firma wspie­ra­ fun­da­cję Las na Zaw­sze, która zajmuje się sadzeniem nowych lasów.  Za każdy wyprodukowany kosmetyk marki SkinTra fundacja posadzi pół metra kwadratowego lasu. Co więcej, produkty SkinTra są umieszczane w ekologicznych opakowaniach i nie są pakowane w żadne papierowe opakowania czy folię. Wszelkie karteczki, które muszą zostać dołączone do przesyłki, drukowane są na ekologicznym papierze.

Let your skin be thankfull!

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…