Ograniczenie zużycia wody musi stać się codziennym obowiązkiem. W łazience możemy postawić na rozwiązania Villeroy & Boch – toalety wyposażone w ViConnect oraz DirectFlush, czy wanny i umywalki wykonane z materiałów CeramicPlus i Quaryl®. Sprawią one, że woda będzie wykorzystywana w sposób bardziej ekonomiczny, jednocześnie pozytywnie wpływając na domowy budżet.

DirectFlush to bezrantowe misy toaletowe. Ich innowacyjny kształt to obietnica wyjątkowo szybkiego i dokładnego spłukania. Wykorzystując zaledwie od 3 do 4,5 litra wody, pozwala wyczyścić każde miejsce we wnętrzu toalety. Jednocześnie żadna kropla nie wydostaje się na zewnątrz.

ViConnect to także znacząca oszczędność zużycia wody. Podtynkowe panele spłukujące można wyposażyć w ekologiczny przycisk wykorzystujący od 3 lub 4,5 litra cieczy. Opcja maksymalna wykorzystuje 1,5 litra mniej niż tradycyjne rozwiązania, pozwalając na oszczędność setek litrów wody każdego miesiąca. Tworzywo Quaryl® sprawia, że drobinki brudu praktycznie do niego nie przywierają, co skutkuje łatwiejszym czyszczeniem. Doskonałym rozwiązaniem w kontekście troski o zasoby wody jest również CeramicPlus. Szkliwo to sprawia, że krople wody łączą się ze sobą i cienkimi kroplami trafiają do spływu. Proces mycia obu materiałów wymaga zużycia mniejszej ilości wody i szkodliwych dla środowiska środków chemicznych.

Villeroy & Boch poszerza ofertę produktów ekologicznych, a ochrona środowiska na stałe wpisała się w filozofię firmy. Poza stosowaniem rozwiązań ograniczających zużycie wody w swoich łazienkowych akcesoriach, przedsiębiorstwo cały czas ogranicza zużycie energii w procesie produkcyjnym oraz redukuje wytwarzanie CO2 a to zdecydowanie popieramy.

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…