SportsArt The Green Fitness Company Primary Logo_2C-Gray-Green

Działania na rzecz poprawy sytuacji ekologicznej Ziemi i ograniczenia zanieczyszczenia to nie tylko segregacja śmieci i wybieranie naturalnych produktów. Wsparcie ekologii ma znacznie szerszy charakter i może dotyczyć wiele różnorodnych dziedzin. Ekoinnowacje produktowe to właśnie nowoczesne rozwiązania, które wpływają na ograniczenie postępującego efektu cieplarnianego i zanieczyszczenia środowiska naturalnego jak chociażby odnawialne źródła energii. Ograniczeniem w innowacyjnych ekologicznych produktach jest tylko nasza wyobraźnia. Doskonale pokazał to producent SportsArts, który połączył fitness z ekologią. Jego propozycja to bieżnie oraz rowery treningowe, które zmieniają energię ćwiczących w tak zwaną energię zieloną. Bez produkcji substancji ubocznych można uzyskać energię elektryczną, którą można użyć do zasilania urządzeń. Jest to fenomenalne połączenie łączące w sobie troskę o zdrowie z dbałością o środowisko naturalne.

Jak działa Eco Fitness?

Aby energia ćwiczących mogła być zmieniona w energię elektryczną, niezbędne są odpowiednio przystosowane urządzenia do ćwiczeń. Są to bieżnie i rowery SportsArt ECO-POWR wyposażone w falowniki, które przekazują wytworzoną energię, aby zasilić inne urządzenia. Z tego względu nie jest konieczny żaden akumulator. Energia powstała podczas ćwiczeń może zasilić przykładowo telewizory, lodówki, oświetlenie czy sauny. Im więcej urządzeń w klubie i osób na nich ćwiczących, tym większa produkcja energii elektrycznej. Dla klubu fitness to realne oszczędności, dla użytkowników możliwość bycia nie tylko fit, ale również eko, co wpisuje się w obecny trend dbałości nie tylko o zdrowie, ale również środowisko. Ekoinnowacje produktowe mogą dotyczyć nie tylko naturalnych składników w kosmetykach czy produktach codziennego użytku, ale mieć znacznie szersze zastosowanie.

Jeśli posiadasz pomysł, jak połączyć ekologię z praktycznymi rozwiązaniami, które mogą być wykorzystywane na co dzień, podziel się nimi z nami. Chętnie pomożemy w promocji Twojego pomysłu oraz będziemy wsparciem w dążeniu do wdrożenia na rynek innowacyjnych rozwiązań ekologicznych.

 

 

yonka

LOTION YON-KA dla skóry suchej został wzbogacony w glicerynę pochodzenia roślinnego ze względu na jej znakomite właściwości nawilżające.

Zalety:

  • Ożywcza i energetyzująca formuła Yon-Ka Quintessence
  • Delikatny zapach Prowansji
  • Wygodny w użyciu – umożliwia precyzyjną aplikację na skórę twarzy
  • LOTION YON-KA nie zawiera alkoholu, więc skóra nie zostaje podrażniona, ani nie jest nadmiernie napięta.

W składzie odnajdziemy Yon-Ka Quintessence: esencjonalne olejki z lawendy, pelargonii, rozmarynu, cyprysu, tymianku; harmonizacja – odświeżanie – oczyszczanie.

yonka

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…