Rynek kosmetyków do pielęgnacji ciała jest potężny. Codzienna pielęgnacja nie może się obyć bez kremu, balsamu czy serum wpływającego. Jednak warto dokładnie prześledzić skład kosmetyków, zanim zacznie się ich używać. Dlaczego? Producencji w kosmetykach dodają sztuczne substancje – niekoniecznie pozytywnie wpływające na kondycję skóry. Promowanie ekologii ma z tego względu ogromne znaczenie. To my, jako konsumenci, mamy wpływ na to, jakie produkty kupujemy. Jeśli chcemy nie tylko poprawić wygląd cery, pozbyć się niedoskonałości czy odmłodzić nieco skórę, ale również zależy nam na środowisku naturalnym, wybierajmy kosmetyki inspirowane naturą, o bezpiecznym składzie dla skóry i Planety. Do takich produktów innowacyjnych należy między innymi francuska linia boosterów Yon-Ka.

Boostery Yon-Ka

Producent kosmetyków Yon-Ka wspiera działania ekologiczne, starannie dobierając składniki swoich produktów. Wszystkie kosmetyki oparte są o naturalny skład, który nie bez znaczenia jest również dla zdrowia naszej skóry. Wykorzystując moc roślin i ziół oraz pasję do botaniki, Yon-Ka tworzy skuteczne olejki, sera i kremy do pielęgnacji ciała, które dodatkowo są bezpieczne dla środowiska naturalnego. W serii produktów znajdują się:

Defense +DEFENSE +

Booster idealny dla skóry wymagającej intensywnego wzmocnienia, działający antydoksacyjnie.

Oznacza to, że odżywczy olej bogaty jest w antyoksydanty neutralizujące wolne rodniki, chroni Twoją skórę przed wpływem szkodliwych czynników środowiska i zapobiega powstawaniu przedwczesnych oznak starzenia.

 

 

 

 

 

 

Hydra +HYDRA +

Booster idealny dla skóry wymagającej intensywnego nawilżania.

Odżywcze serum bogate w składniki, które intensywnie nawilżają, zmniejszając szorstkość i napięcie skóry.

 

 

 

 

 

 

Nutri +NUTRI +

Booster idealny dla skóry wymagającej intensywnego odżywienia.

Odżywczy olej ma działanie rewitalizujące. Rozjaśnia, uelastycznia i napina skórę. Doskonały produkt do każdego typu cery.

 

 

 

 

 

 

Lift +LIFT +

Booster idealny dla skóry wymagającej intensywnego ujędrnienia.

Kompozycja oleju na bazie rozmarynu, pozwala widocznie wzmocnić i ujędrnić skórę. Wygładza, uelastycznia skórę i poprawia owal twarzy.

Natura ma ogromną moc i oddziałuje na skórę na wielu płaszczyznach, dlatego warto rozważnie wybierać kosmetyki i stawiać na ekologiczne rozwiązania przyjazne naszej Planecie.

 

 

 

 

 

 

YON-KA z dumą podkreśla naturalny skład produktów, które zainspirowane są mocą natury

– 99% składników Boosterów jest naturalnego pochodzenia.

 

BOOSTERY są WEGAŃSKIE.

Produkty Yon-Ka nie są testowane na zwierzętach. Są wolne od parabenów i nie zawierają GMO.

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…