Cosibella Corner
Na mapie Warszawy pojawiło się nowe miejsce eko-beauty

cosibella warszawa

 

Od 14 grudnia 2021 w Warszawie przy ul. Łuckiej 18/11 otwarty jest Cosibella Corner – flagowy sklep stacjonarny internetowego sklepu Cosibella, połączony z salonem kosmetologicznym.

W sklepie, na parterze obiektu, zakupić można kosmetyki najlepszych marek proekologicznych polskich oraz zagranicznych, które znajdują się na stałe w asortymencie Cosibelli.

Na początek dostępnych jest 400 bestsellerowych produktów, jednak lista będzie się zmieniać i poszerzać w zależności od zapotrzebowań Klientów oraz wprowadzania nowych marek do sprzedaży. The Ordinary, Paula’s Choice, SkinTra, Basic Lab, COSRX, Pynknag Yul, czy Purito to tylko kilka z dostępnych marek Z kolei na piętrze lokalu mieści się salon kosmetologiczny, w którym wykonywane są zabiegi na twarz, szyję i dekolt.

W Cosibella Corner można spotkać kosmetologów, którzy doradzają Klientom w wyborze produktów i dostosują je do potrzeb ich skóry.

Właściciele zapowiadają, że sklep i salon przy ul. Łuckiej w Warszawie jest to miejsce flagowe, na wzór którego Cosibella planuje otwierać kolejne Cosibella Corner’y w całej Polsce.

Obecnie zapisy na zabiegi odbywają się telefonicznie pod nr tel. 22 602 28 32

Cosibella Corner na Instagramie: https://www.instagram.com/cosibella_corner/

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…