balsam piersi w spa

Biosensual – zmysłowy dotyk natury

Projekt „Piersi w SPA”, którego autorką jest Monika A. Słowińska, właścicielka marki BIOSENSUAL, polega na uświadamiających działaniach w social mediach, ale głównie na spotkaniach z kobietami – podczas warsztatów, czy szkoleń. Monika aktywizuje kobiety do samobadania piersi poprzez naukę automasażu w myśl zasady: „przyjemne z pożytecznym”. Ale piersi to symbol, pretekst do mówienia o zdrowiu tak w ogóle, o pielęgnacji, refleksologii, masażu, oddechu, relaksie, odżywianiu, aromaterapii, samoakceptacji… Zarówno podczas spotkań, jak i na kanałach social media (FB Piersi w SPA) autorka projektu wyczula na sygnały organizmu i zachęca do zmian. Zaprasza ekspertów z różnych dziedzin medycyny. Wszystko w imię: „lepiej zapobiegać, niż leczyć”. W ramach projektu Monika zaprasza do współpracy brafiterki, które pomagają ubierać biust. Prowadzi także szkolenia dla gabinetów kosmetycznych i SPA- naukę automasażu z samobadaniem piersi. „Im więcej kobiet zachęcę do profilaktyki– tym moja satysfakcja jest większa” – deklaruje.

 

Marka BIOSENSUAL powstała z zainteresowania aromaterapią i minimalistyczną pielęgnacją. W tworzeniu świec i kosmetyków Monice od początku przyświecała zasada:  „lepiej mniej, ale regularnie”. Połączyła zatem olejki eteryczne z woskami i olejami roślinnymi, tworząc preparat do aromaterapii i pielęgnacji, który dodatkowo wypełnia domy światłem i aromatem.

 

DezodorantZarówno kosmetyki, jak i świece oparte są o naturalne składniki, nie zawierają szkodliwej chemii. Balsam pod hasłem „Piersi w SPA” służy do pielęgnacji biustu, szyi, dekoltu i twarzy oraz ułatwia samobadanie; dezodorant w sprayu nie zawiera szkodzącej piersiom chemii i nie blokuje pracy gruczołów potowych w węzłach chłonnych pod pachami.  W świecach nie ma w parafiny, lecz woski roślinne oraz olejki eteryczne. Jak deklaruje właścicielka marki: „Moje produkty wyróżniają się naturalnym składem, a także wielofunkcyjnością. Jestem fanką minimalizmu i uważam, że jeden produkt powinien spełniać wiele funkcji, być uniwersalny. Mój balsam do biustu nadaje się też do twarzy, a dezodorant z powodzeniem może być używany jako antyseptyk do dezynfekcji rąk. Z kolei świece służą aromaterapii, a powstałym w wyniku palenia olejkiem można (a nawet powinno się!) masować całe ciało – idealnie pielęgnuje. Takie wielofunkcyjne kosmetyki idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów.”

 

Monika Słowińska od lat żyje w zgodzie z przyrodą, którą bardzo ceni. Dlatego „na własnym podwórku” ogranicza użycie papieru, maksymalnie wykorzystując powtórnie wszystko, co możliwe. Opakowania do świec Biosensual w 100% nadają się do powtórnego wykorzystania oraz pochodzą z surowców z recyklingu. Szkło w świecach można po umyciu wykorzystać w domu lub przesłać do powtórnego zalania, a eko -tuby zagospodarować na przybornik itp.

Produktom Biosensual, jak i tym pod szyldem Piersi w SPA przyświecają hasła: natura, minimalizm, wielofunkcyjność. Dla właścicielki marki bardzo ważne jest również społeczne zaangażowanie w ważne sprawy i aktywizowanie ludzi do zdrowego życia.

autor

Monika A. Słowińska 
Autorka projektu „Piersi w SPA” i twórczyni marki Biosensual

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…