Kneipp® BIO-Olejek do ciała jest kosmetykiem naturalnym najwyższego stopnia certyfikacji. Składa się w 100% z olejkόw naturalnych, jak np. olejku z krokosza czy oliwy z oliwek pochodzących z kontrolowanych, ekologicznych upraw. Receptura pozwala firmie Kneipp na powrόt do korzeni. W tym sprawdzonym domowym środku zjednoczona została siła natury w wysokiej jakości pielęgnacji specjalnej.

Kneipp® BIO-Olejek do ciała :

  • szybko się wchłania
  • poprawia elastyczność skόry
  • ujędrnia i wygładza skόrę
  • zapewnia długotrwałe uczucie gładkiej i miękkiej skόry

Kompetencje firmy Kneipp w dziedzinie natury stanowią główny element wyjątkowej filozofii tego przedsiębiorstwa.
Natura i nauka stanowią w niej jedność. W myśl zasady: „Best of Science – Best of Nature“ /”Najlepsze z Nauki – Najlepsze z Natury” świadomie dbają o to, by przy tworzeniu produktów stosować przede wszystkim roślinne substancje czynne – ale nie za wszelką cenę. W produktach stosujemy również inne skuteczne, dobrze tolerowane przez skórę składniki, jak i substancje mające uzasadnienie dermatologiczne, np. urea w celu nawilżenia skóry czy pantenol, który działa kojąco.

 

Udowodniona skuteczność i najlepsza tolerancja skórna są tutaj najważniejsze. W zgodzie z wynikami najnowszych badań naukowych, produkty tworzone są przez zespół doświadczonych naukowców, którzy ściśle współpracują ze znanymi zewnętrznymi naukowcami różnych dziedzin, m.in. z ekspertami w zakresie dermatologii, alergologii, mikrobiologii, aromakologii, psychofizjologii oraz fitofarmakologii.

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…