AVA HYGIENIC LINE – OCHRONA ANTYBAKTERYJNA.

Dezynfekcja to dziś jedna z najważniejszych czynności higienicznych, jakie wykonujemy każdego dnia.

Laboratorium Kosmetyczne Ava, lider w produkcji certyfikowanych przez ECOCERT prawdziwych kosmetyków ekologicznych w Polsce. wprowadza na rynek linię antybakteryjną HYGIENIC LINE – Intensive Protection.

Są to kosmetyki niezbędne do dezynfekcji nie tylko dłoni, ale i twarzy. Teraz bardziej niż kiedykolwiek.

 

HYGENIC LINE

INTENSIVE PROTECTION

Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

Bez spłukiwania

Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami. Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego. Redukuje bakterie. Wskazany w pracy, w szkole i w podróży. Oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel zwiększa higienę rąk i nawilża.

Dostępny w trzech wersjach opakowań: 200 ml oraz 50 ml w  tubie i butelce (wersja travel & pocket)

Cena: 27 zł / 200 ml, 17 zł. / 50 ml

——————

Antybakteryjny żel do mycia rąk z aktywnymi jonami srebra

Redukuje bakterie i silnie nawilża.

Posiada działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami, zastępuje tradycyjne mydło. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują.

Polecany jest do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących.

Cena: 30 zł / 200 ml

——————

Antybakteryjny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra

  • doskonale oczyszcza
  • skutecznie redukuje bakterie
  • nie wysusza skóry, nawilżai

Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka  ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego  wzbogacona o pochodne salicylowe głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje, a ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę.                                                                                                                                                                                                                                                         Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących.

Cena: 28 zł / 200 ml

——————

Antybakteryjny tonik do twarzy z aktywnymi jonami srebra

  • redukuje  bakterie
  • nawilża i tonizuje

Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami

Delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii tonik do twarzy. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby wzbogacony w pochodne salicylowe redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia.

Cena: 21 zł / 200 ml

 

eco-cert avaeco-logo

Nurtują cie pytania? Skontaktuj się z nami…